93%
zawartość
mięsa
Parówki z szynki – Piratki

Parówki z szynki Piratki

Stworzone z myślą o najmłodszych konsumentach. Mają delikatny smak. Kolorowe i wygodne opakowanie zostało podzielone na dwie komory, dzięki czemu parówki można dłużej przechowywać. W środku znajduje się 5 porcji, które idealnie nadają się na śniadanie. Są produktem bezglutenowym, nie zawierają dodanych fosforanów, glutaminianu monosodowego ani żadnych sztucznych substancji konserwujących. Wyprodukowane w zakładzie mięsnym w Przechlewie.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 108 g
mięsa
Frankfurterki z szynki

Frankfurterki z szynki

To klasyczne cienkie kiełbaski, które wytwarzane są ze specjalnie wyselekcjonowanego mięsa z szynki najwyższej jakości. Ich walory smakowe zapewnia wysoka mięsność produktu. Idealne na śniadanie czy kolację – dla wszystkich tych, którzy pragną zjeść szybki, smaczny i syty posiłek. Smakują dobrze zarówno podane na zimno, jak i na gorąco.

HOT DOGI Z GRILLA

Hot dogi dla głodomorów i nie tylko. Polecamy szybką i smaczną kanapkę!

Zobacz przepis
100g
produktu
wyprodukowano
ze 102 g
mięsa
Kiełbaski pieprzowe

Kiełbaski pieprzowe

Najwyższej jakości cienkie kiełbaski wieprzowe należące do grupy wyrobów wędzonych. Dzięki przyprawieniu mięsa czarnym i białym pieprzem nabierają wyrazistego i unikatowego smaku. Świetnie smakują podane na gorąco i są znakomitą propozycją na pożywne śniadanie lub kolację.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 105 g
mięsa
Kiełbaski drobiowe z dodatkiem mięsa wieprzowego

Kiełbaski drobiowe

z dodatkiem mięsa wieprzowego

Cienkie kiełbaski wyprodukowane z mięsa z kurcząt i mięsa wieprzowego. Mogą pełnić funkcję wygodnej przekąski lub być częścią pożywnego śniadania czy kolacji. Wyprodukowane w zakładzie mięsnym w Szczecinie.

83%
zawartość
mięsa

Parówki wieprzowe

Klasyczne parówki z najlepszej jakości mięsa wieprzowego, dostępne w dwóch, różnej wielkości opakowaniach. Idealne na śniadanie lub jako składnik pysznych, domowych hot dogów.

93%
zawartość
mięsa

Parówki z szynki wieprzowej

Parówki ze starannie wyselekcjonowanego mięsa z szynki wieprzowej, które będą świetnym uzupełnieniem każdego śniadania.

INNE NASZE PRODUKTY

Poznaj szeroki wachlarz asortymentu marki Pikok.
Spróbuj naszych wędlin, kiełbas, kabanosów i rozkoszuj się ich niepowtarzalnym smakiem!