93%
zawartość
mięsa

Pure Parówki z indyka

Parówki z indyka to wyjątkowy produkt Pure, który charakteryzuje się czystym składem – nie ma w nim sztucznych barwników, dodatku fosforanów, wzmacniaczy smaku, ani sztucznych konserwantów. Duża zawartość delikatnego mięsa, odpowiednio dobrane przyprawy i składniki najwyższej jakości tworzą smak, który z pewnością docenią także najmłodsi klienci. Parówki Pure świetnie sprawdzą się jako element śniadania oraz jako przekąska dla dzieci do szkoły. Produkt jest odpowiedni dla osób na diecie bezglutenowej. Wyprodukowano w zakładzie mięsnym w Olsztynie.

SKŁAD

mięso z indyka 93%, woda, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, glukoza. Produkt może zawierać: jaja, soję, mleko, seler, gorczycę.

93%
zawartość
mięsa
Pure Parówki z szynki extra

Pure Parówki z szynki

Wyjątkowe parówki wyprodukowane z najlepszej jakości szynki wieprzowej. Proces ich powstawania objęty jest ścisłym nadzorem i wyjątkowo surowymi procedurami kontroli jakości. Dzięki temu jest to pełnowartościowy produkt. Pure Parówki z szynki extra nie zawierają sztucznych barwników, dodatku fosforanów, sztucznych konserwantów, ani wzmacniaczy smaku, dlatego mogą być też doskonałą przekąską dla dzieci.

SKŁAD

93% mięso wieprzowe z szynki, woda, sól, glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe, aromaty naturalne, acerola w proszku, kultury starterowe. Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

HOT DOG

Szukasz pomysłu na domowy fast food? Przygotuj hot doga z karmelizowaną cebulką, ogórkiem, boczkiem i oczywiście parówką!

Zobacz przepis
100g
produktu
wyprodukowano
ze 171 g
mięsa

Pure kabanosy wieprzowe

Wyjątkowe kabanosy o klasycznym smaku i czystym składzie. Najwyższej jakości mięso wieprzowe, z którego zrobione są kabanosy jest odpowiednio długo suszone i wędzone, a przyprawy, które dodajemy podczas produkcji są całkowicie naturalne. Co więcej, Pikok Pure nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, dodatku fosforanów, ani sztucznych barwników. Wyprodukowane w zakładzie w miejscowości Ujeździec Mały.

SKŁAD

mięso wieprzowe, sól, przyprawy, cukier. Osłonka jadalna: jelito baranie. Może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, mleko, orzechy, seler, gorczycę, sezam, jaja.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 102 g
mięsa

Pure Frankfurterki

wieprzowe

Pyszne wędzone kiełbaski, które smakują znakomicie zarówno na zimno, jak i na ciepło. Idealne na śniadanie lub kolację, świetnie sprawdzą się również jako przekąska w ciągu dnia. Frankfurterki Pure wytwarzane są ze specjalnie wyselekcjonowanego mięsa z szynki. Charakteryzują się czystym składem – nie zawierają sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników, dodatku fosforanów ani glutaminianu monosodowego. Wyprodukowane w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

mięso wieprzowe, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, acerola w proszku, maltodekstryna, ekstrakt drożdży, ekstrakt kolendry, kultury starterowe, osłonka jadalna (kolagenowa). Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

95%
zawartość
mięsa

Pure Filet z piersi kurczaka

plastry

Delikatne drobiowe mięso z piersi kurczaka, zapakowane w postaci wygodnych plastrów. Odpowiednio dobrane przyprawy podkreślają wyjątkowy smak produktu. Świetnie sprawdzi się jako składnik kanapek. Filet z piersi kurczaka Pure to produkt bezglutenowy. Nie zawiera sztucznych barwników, dodatku fosforanów, glutaminianu monosodowego czy sztucznych konserwantów. Wyprodukowano w zakładzie mięsnym we Wróblowie.

SKŁAD

filet z piersi kurczaka (95%), sól, glukoza, cukier, ekstrakt drożdżowy, ekstrakty przypraw, kultury starterowe bakterii. Może zawierać gorczycę, soję, mleko.

94%
zawartość
mięsa

Pure Kiełbasa szynkowa

plastry

To najlepszej jakości mięso wieprzowe z szynki, zapakowane w postaci plastrowanej kiełbasy. Dzięki odpowiednio długiemu procesowi wędzenia i parzenia, starannie dobranym przyprawom oraz wysokiej zawartości mięsa kiełbasa szynkowa ma klasycznie dobry smak i aromat. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów. Kiełbasa szynkowa Pure nie ma w swoim składzie także sztucznych barwników, dodatku fosforanów, ani glutaminianu monosodowego. Wyprodukowano w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

94% mięso wieprzowe, woda, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, acerola w proszku, sok z buraka liściowego w proszku, maltodekstryna, kultury starterowe. Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 123 g
mięsa

Pure Kiełbasa krakowska

plastry

Kiełbasa zachwycająca swoją kruchością i wyjątkowym smakiem mięsa wieprzowego, który podkreślają specjalnie dobrane przyprawy. To klasyczna i pyszna wędlina, która doskonale sprawdzi się nie tylko jako składnik kanapek. Produkt nie zawiera sztucznych barwników, dodatku fosforanów, sztucznych konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Wyprodukowano w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

mięso wieprzowe, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, acerola w proszku, sok z buraka liściowego w proszku, maltodekstryna, kultury starterowe. Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 100 g
mięsa
Pure Polędwica pieczona plastry

Pure Polędwica pieczona

plastry

Pieczona polędwica charakteryzująca się delikatnym i chudym mięsem, wyprodukowana z najlepszej jakości schabu. To świetna propozycja dla osób ceniących sobie lekkie, pełne  smaku wędliny. Nie zawiera sztucznych barwników, dodatku fosforanów, sztucznych konserwantów i glutaminianu monosodowego. Jest produktem bezglutenowym. Wyprodukowana w zakładzie mięsnym w miejscowości Wróblów.

SKŁAD

schab wieprzowy, sól, glukoza, cukier, białko wieprzowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, maltodekstryna, ekstrakt z aceroli, kultury starterowe bakterii. Może zawierać gorczycę, seler, soję, mleko.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 123 g
mięsa

Pure Kiełbasa krakowska

w kawałku

Kiełbasa w kawałku zachwycająca swoją kruchością i wyjątkowym smakiem mięsa wieprzowego, który podkreślają specjalnie dobrane przyprawy. Kiełbasa krakowska sucha Pure to klasyczna i pyszna wędlina, która doskonale sprawdzi się nie tylko jako składnik kanapek. Charakteryzuje się dużą zawartością mięsa. Nie zawiera sztucznych barwników, dodatku fosforanów, glutaminianu monosodowego ani sztucznych konserwantów. Wyprodukowano w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

mięso wieprzowe, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, acerola w proszku, sok z buraka liściowego w proszku, maltodekstryna, kultury starterowe. Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

ZAPIEKANKA Z MAKARONEM, CUKINIĄ I KIEŁBASĄ KRAKOWSKĄ

Ta zapiekanka połączy smak legendarnej kiełbasy krakowskiej z klimatem pachnącej ziołami Prowansji.

Zobacz przepis
100g
produktu
wyprodukowano
ze 106 g
mięsa

Pure Kiełbasa żywiecka

w kawałku

Kiełbasa żywiecka w kawałku charakteryzuje się intensywnym, wieprzowym smakiem. Dzięki odpowiednio długiemu procesowi wędzenia i podsuszania mięso ma wyjątkowy smak i wyrazisty aromat. Nie zawiera sztucznych konserwantów, sztucznych barwników, dodatku fosforanów czy wzmacniaczy smaku. Wyprodukowana w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

mięso wieprzowe, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, cukier, acerola w proszku, sok z buraka naciowego w proszku, kultury starterowe. Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

96%
zawartość
mięsa

Pure Kiełbasa śląska

Kiełbasa śląska to klasyk w polskiej kuchni, który smakuje znakomicie zarówno na zimno, jak i na ciepło. Duża zawartość najwyższej jakości mięsa oraz dodatek naturalnych przypraw – czosnku, czarnego pieprzu i kolendry – podkreślają jej wyśmienity, klasyczny smak i aromat. Kiełbasa śląska to produkt o czystym składzie – nie zawiera sztucznych barwników, dodatku fosforanów, glutaminianu monosodowego ani sztucznych konserwantów. Można ją serwować jako danie główne, idealnie sprawdzi się również jako przekąska lub danie z grilla. Wyprodukowana w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

96% mięso wieprzowe, woda, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, acerola w proszku, sok z buraka naciowego w proszku, sok cytrynowy w proszku, maltodekstryna, ekstrakt kolendry, kultury starterowe, osłonka (jelito wieprzowe). Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę i mleko.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 100 g
mięsa

Pure Filet wędzony z indyka

To chude mięso, które zachwyca swoją delikatnością. Odpowiednio długi proces wędzenia, któremu zostało poddane, podkreśla jego wyjątkowy smak. Jest idealnym składnikiem pysznych sałatek, doskonale sprawdzi się również jako urozmaicenie domowych kanapek. Pure Filet wędzony z indyka charakteryzuje się czystym składem – nie zawiera sztucznych konserwantów, dodanych fosforanów, glutaminianu monosodowego ani sztucznych barwników . Wyprodukowano w zakładzie mięsnym w Świebodzinie.

SKŁAD

filet z piersi indyka, sól, aromaty (zawierają seler), cukier, koncentrat soku z aceroli. Produkt może zawierać: gluten, soję, jaja, mleko, gorczycę.

100g
produktu
wyprodukowano
ze 106 g
mięsa

Pure kiełbasa żywiecka

plastry

Wyrazista kiełbasa o intensywnie wieprzowym smaku, zapakowana w wygodnej formie cienkich plastrów. Może stanowić bazę dla wielu potraw, urozmaici również każdą kanapkę. Odpowiednio długi proces wędzenia i podsuszania sprawia, że kiełbasa żywiecka jest wyjątkowo smaczna. Charakteryzuje się czystym składem i nie zawiera sztucznych konserwantów, dodanych fosforanów, glutaminianu monosodowego ani sztucznych barwników . Wyprodukowana w zakładzie mięsnym w Niepołomicach.

SKŁAD

mięso wieprzowe, sól, białko wieprzowe, przyprawy, aromaty, glukoza, cukier, acerola w proszku, sok z buraka naciowego w proszki, kultury starterowe. Może zawierać soję, gluten pszenny, seler, gorczycę mleko.